Simona skvěle ovládá prostředí Facebooku a Instagramu, což jsou bezpochyby dvě nejdůležitější sociální sítě v současné době. Spolupracujeme s ní proto jak na úrovni lektorky, kdy vysvětluje našim studentům, jak obě tyto platformy využívat, tak formou konzultací pro školu Musartedo. Simonu mohu proto vřele doporučit každému, kdo chce rozvíjet svůj byznys přes sociální sítě, zejména chce-li to dělat efektivně z pohledu času a vynaložených finančních prostředků.
Pavel Kalina, ředitel školy Musartedo
Se Simonou jsem spolupracoval na mnoha klientech a kampaních jak lokálních, tak mezinárodních. Spolehlivě se pohybuje v podmínkách platforem Facebook a Instagram, četné zkušenosti má také z ostatních, řekněme minoritnějších sociálních sítí. Předností Simony je její komplexnost, kdy zvládne kampaň zrealizovat od kreativního konceptu, produkce obsahu, copywritingu a samozřejmě efektivního nastavení placené podpory. Doporučuji ji také z hlediska spolehlivosti, pracovitosti a přístupu.
Vítězslav Klement, Social Media Skillhead
Simona je velmi kreativní a velmi pečlivá bytost. Přemýšlí v souvislostech, brand guidelines jí nejsou cizí a dokáže vyplnit i ten nejsložitější report. To vypovídá o analytických schopnostech, které jsou, vedle kreativity, stěžejní pro úspěšnou komunikaci značky. Skvěle se s ní pracuje. Hledá způsoby, ne důvody, a vždy si poradí v rámci daného deadline.
Katarína Chytrá​​​​​​​, Senior Marketing Communication Consultant
Back to Top